Lokalizacja

Idealna lokalizacja - w centrum miasta w pobliżu parków

PIASTOWSKA PRZYSTAŃ zlokalizowana jest w samym centrum Brzegu w pobliżu Parku nad Fosą i Parku Centralnego. Korzystaj ze wszystkich udogodnień wynikających z mieszkania w centrum, zapomnij o długotrwałych dojazdach, poczuj rytm serca miasta.


PIASTOWSKA PRZYSTAŃ znajduje się w centralnej części Brzegu – przy ul. Gen. Andersa. Dotarcie do różnego rodzaju urzędów, tj. Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego czy Urzędu Pracy zajmuje mniej niż 10 minut! Usytuowanie w sercu miasta pozwala także na praktycznie natychmiastowe skorzystanie z dobrodziejstw starówki, parków miejskich, punktów gastronomicznych i innych, które znajdują się równie blisko PIASTOWSKIEJ PRZYSTANI. Przechadzka na plac zabaw, do amfiteatru, nad Odrę czy na stadion miejski nie zajmie więcej niż 15 minut!.

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się też supermarkety, szkoła podstawowa, szkoły średnie oraz przedszkole. Spacer do pobliskiego Zamku Piastów Śląskich – perły architektonicznej i byłej siedziby piastowskich książąt nie zajmie więcej niż 15 minut! To właśnie tam i w Rynku bije serce Brzegu – piastowskiego grodu. Poczuj rytm jego bicia – zamieszkaj w PIASTOWSKIEJ PRZYSTANI! .