O inwestycji

Wysoki standard - przystępna cena

Mieszkania w PIASTOWSKIEJ PRZYSTANI to połączenie komfortu, ciepła domowego ogniska, przyjaznej atmosfery z najwyższymi technologiami i najwyższą jakością wykonania.


PIASTOWSKA PRZYSTAŃ została zaprojektowana tak by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przestrzeń wszystkich mieszkań została zagospodarowana w najbardziej praktyczny i użyteczny sposób. Każda z czterech kondygnacji budynku wybudowana została z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów i systemów przez ekipę sprawdzonych i doświadczonych fachowców, tak by dać wszystkim użytkownikom budynku poczucie bezpieczeństwa i gwarancję najwyższej jakości.

W ofercie lokali mieszkalnych swoje wymarzone mieszkanie z pewnością znaleźć będzie mogła rodzina, dla której ważna będzie lokalizacja, bliskość szkół i przedszkoli, ale także aktywni single, dla których nie bez znaczenia będzie bliskość punktów gastronomicznych, kawiarni i pubów. Wszystko to dostępne w przystępnej cenie – zarezerwuj swoje mieszkanie już dziś!

Wybierz swoje mieszkanie

W naszej ofercie znajduje się 12 mieszkań różnej wielkości. Do każdego mieszkania wybrać można piwnicę – pomieszczenie gospodarcze. W budynku zaplanowano także garaże.


PIASTOWSKA PRZYSTAŃ to 12 wyjątkowych mieszkań rozlokowanych na trzech kondygnacjach mieszkalnych – parterze, piętrze i poddaszu. Są to lokale różnej wielkości o różnym rozkładzie pomieszczeń zaplanowane tak by spełnić oczekiwania wszystkich lokatorów. W ofercie znaleźć można mieszkania o wielkości od 39,75 m2 do 82,16 m2.
Posiadamy mieszkania jednosypialniowe z salonem-jadalnią oraz większe – idealne dla rodzin z dziećmi – dwusypialniowe z odrębnym salonem-jadalnią. Wszystkie pomieszczenia można modyfikować. Skontaktuj się z nami – dostosujemy rozkład mieszkania do Twoich potrzeb – połączymy pomieszczenia lub je zmodyfikujemy według Twojego pomysłu.

Dla wygody mieszkańców PIASTOWSKIEJ PRZYSTANI w budynku zamontowano windę osobową – zapomnij o wnoszeniu po schodach ciężkich toreb z zakupami. Wszystkie mieszkania są przestronne, zaprojektowane tak by maksymalnie wykorzystywać światło słoneczne. Wykorzystaliśmy dostępne na rynku udogodnienia, które pozwolą Ci na oszczędzanie energii elektrycznej i innych.

Do każdego z mieszkań można wybrać piwnicę – pomieszczenie gospodarcze, którego powierzchnia wynosi od 4,11 m2 do 5,97 m2. W ofercie znalazły się też podziemne garaże.

Nie zastanawiaj się!

Wybierz mieszkanie swoich marzeń!